Kontakt oss

Bruk kontaktskjemaet eller ring oss for bestilling av verkstedtime, andre spørsmål og henvendelser.

Adresse

Vesthagen 13, 4344 Bryne
Håland Industriområde

Telefon

47 2501 47

 

E-post

post@abobil.no

Åpningstider

Man-fre: 09.00 – 16.00
Tirsdag: 09.00 – 19.00
Lørdag: 11.00 – 14.00

Bruk vårt interesseskjema og du kan fylle inn ulike behov for hva du ser etter i en bobil. Vi tar da kontakt med deg.

Våre ansatte

Petter Bergli

Daglig leder, salg
Alle merker

petter@abobil.no
47 67 27 16

Sigve Persson

Salgsleder
Autostar

sigve@abobil.no
90 54 99 52

Stein-Erik-Fossheim-Bugge
Stein Erik Fossheim-Bugge

Salgskonsulent
Alle merker

bugge@abobil.no
480 38 754

Bjarne-Nylund
Bjarne Nylund

Salgskonsulent
Alle merker

bjarne@abobil.no
47 2501 47

Tor Alvern

Daglig leder

tor@abobil.no
47 2501 47

Gunvor A. Alvern

Medeier
Rekvisita ansvarlig

gunvor@abobil.no
47 2501 47

Ard-Ove-Austrheim
Ard Ove Austrheim

Logistikkansvarlig

47 2501 47

Anne-Grethe-Håheim
Anne Grethe Håheim

Salgskonsulent / rekvisita

post@abobil.no
47 2501 47

Hans Bærheim

Mekaniker

post@abobil.no
47 2501 47

Henrik Josdal Selvik
Henrik Josdal Selvik

Mekaniker

post@abobil.no
47 2501 47

Denis Potomatti

Mekaniker

post@abobil.no
47 2501 47

Andro Calleja

Mekaniker

post@abobil.no
47 2501 47

Terje Kåstad

Mekaniker

post@abobil.no
47 2501 47

Silje M. Alvern

Innleid
Salgskonsulent/rekvisita

post@abobil.no
47 2501 47

Tore Alvern

Innleid konsulent
Alle merker

tore@abobil.no
941 77 580

Arild-Rosland
Arild Rosland

Innleid
Alle merker

post@abobil.no
47 2501 47

Michael T. Jensen

Lærling på kontor/administrasjon

michael@abobil.no
481 47 206

Kasper-Wiig-Eide
Kasper Wiig Eide

Lærling på salg

kasper@abobil.no
481 48 669

Sonja-Lea
Sonja Lea

Innleid
Rekvisita

post@abobil.no
47 2501 47

MicrosoftTeams-image (2)
Nina Alvern

Ekstrahjelp

Nyhetsbrev

Meld deg på e-postlisten vår.
Du går aldri glipp av en oppdatering.

Meld deg på Nyhetsbrevet vårt!

* indicates required

Abobil AS vil bruke informasjonen du oppgir på dette skjemaet for å gi deg oppdateringer og markedsføre våre tjenester og produkter. Dette er for personvernreglene i EU(GDPR).

Du kan når som helst forandre deg ved å klikke på abonnementslinken i bunnteksten til en e-post du mottar fra oss, eller ved å kontakte oss på post@abobil.no. Vi vil behandle informasjonen din med respekt. For mer informasjon om våre retningslinjer for personvern, gjerne kontakt oss. Ved å klikke nedenfor godtar du at vi kan behandle informasjonen din i samsvar med disse vilkårene.

We use Mailchimp as our marketing platform. By clicking below to subscribe, you acknowledge that your information will be transferred to Mailchimp for processing. Learn more about Mailchimp's privacy practices here.